GS

I-AFS (INTELLIGENT-ADAPTIVE FRONT-LIGHTING SYSTEM)

Het I-AFS (Intelligent-Adaptive Front-lighting System) is in staat om de koplampen in een bocht automatisch te laten meedraaien om het zicht in het donker significant te verbeteren.

De GS 450h is standaard voorzien van xenon HID (High Intensity Discharge) koplampverlichting. Dankzij het uitgekiende I-AFS (Intelligent-Adaptive Front-Lighting System) kunnen deze koplampunits in een bocht meedraaien - maximaal vijftien graden in een bocht naar links en maximaal vijf graden in een bocht naar rechts.

In combinatie met de xenon-technologie, die zorgt voor scherp omlijnde, meer heldere en verreikende lichtpatronen, levert de GS 450h ’s nachts een verbeterde zichtbaarheid bij het nemen van bochten, zonder tegemoetkomend verkeer te verblinden.

Terug naar Belangrijkste kenmerken GS
top image